Team

Groepsbezetting 2020/2021

Groep 1-2A          Juf Hetty (ma t/m do) en Juf Karen (vrij)
Mail                      Hettyf@petruscanisius.nl en Karenf@petruscanisius.nl
Groep 1-2B          Juf Brenda (ma t/m wo) en Juf Nienke (do en vrij)
Mail                      Brendas@petruscanisius.nl en Nienked@petruscanisius.nl
Groep 1-2C         Juf Aletta (ma t/m vrij) 
Mail                      Alettaf@petruscanisius.nl
Groep 3                Juf Karin (ma t/m wo) en Juf Petra (do en vrij)
Mail                      Karinb@petruscanisius.nl en Petras@petruscanisius.nl
Groep 4               Juf Sanne (ma t/m wo) en Juf Esther (do en vrij)
Mail                      Sanneo@petruscanisius.nl en Estherb@petruscanisius.nl 
Groep 5               Juf Marion (ma, wo, do en vrij) en Juf Vanessa (di)
Mail                     Marionh@petruscanisius.nl en Vanessak@petruscanisius.nl
Groep 6               Juf Nienke (ma t/m wo) en Juf Susan
Mail                      Nienked@petruscanisius.nl en  Susanb@petruscanisius.nl
Groep 7               Meester Jasper (ma t/m vrij) 
Mail                      Jaspers@petruscanisius.nl
Groep 8               Juf Vera (ma t/m vrij)
Mail                      Verah@petruscanisius.nl

School Management Team: 

Jeroen Claassen (directeur), mail: Jeroenc@petruscanisius.nl
Esther Brugman (Onderbouw), mail: Estherb@petruscanisius.nl 
Vanessa Kersten-Peppinck (Bovenbouw) Vanessak@petruscanisius.nl

Intern begeleider:

Karen Frentz (di-do), mail: Karenf@petruscanisius.nl 

Ondersteuning in de school:

Gymleerkracht: Meester Wouter (di en do) Wouterb@petruscanisius.nl 
Lerarenondersteuner: Juf Noortje (ma-di-do) Noortjeo@petruscanisius.nl
Medewerker ondersteuner: Jolanda: jolandap@petruscanisius.nl
Administratie: Jolanda administratie@petruscanisius.nl