Team

Groepsbezetting 2020/2021

Groep 1-2A         Hetty Faber (ma t/m do) en Karen Frentz (vrij)
Mail                      Hettyf@petruscanisius.nl en Karenf@petruscanisius.nl
Groep 1-2B          Brenda Stolp (ma t/m wo) en Nienke van Dijk (do en vrij)
Mail                      Brendas@petruscanisius.nl en Nienked@petruscanisius.nl
Groep 1-2C         Aletta Fabritius (ma t/m vrij) 
Mail                      Alettaf@petruscanisius.nl
Groep 3                Karin de Bruin (ma t/m wo) en Petra Schrijver (do en vrij)
Mail                      Karinb@petruscanisius.nl en Petras@petruscanisius.nl
Groep 4               Sanne Oosterhout (ma t/m wo) en Esther Brugman (do en vrij)
Mail                      Sanneo@petruscanisius.nl en Estherb@petruscanisius.nl 
Groep 5               Marion van Herp (ma, wo, do en vrij) en Vanessa Kersten-Peppinck (di)
Mail                     Marionh@petruscanisius.nl en Vanessak@petruscanisius.nl
Groep 6               Nienke van Dijk (ma t/m wo) en Susan van den Berg
Mail                      Nienked@petruscanisius.nl en  Susanb@petruscanisius.nl
Groep 7               Jasper van der Sant (ma t/m vrij) 
Mail                      Jaspers@petruscanisius.nl
Groep 8               Vanessa Kersten-Peppinck (ma) en Vera van den Heuvel (di t/m vrij)
Mail                      Vanessak@petruscanisius.nl en Verah@petruscanisius.nl

School Management Team: 

Jeroen Claassen (directeur), mail: Jeroenc@petruscanisius.nl
Echter Brugman (Onderbouw), mail: Estherb@petruscanisius.nl 
Vanessa Kersten-Peppinck (Bovenbouw) Vanessak@petruscanisius.nl

Intern begeleider:

Karen Frentz (di-do), mail: Karenf@petruscanisius.nl 

Ondersteuning in de school:

Gymleerkracht: Wouter van den Brink (di en do) Wouterb@petruscanisius.nl 
Lerarenondersteuner: Noortje Ongkiehong (ma-di-do) Noortjeo@petruscanisius.nl
Medewerker ondersteuner: Jolanda van der Post: jolandap@petruscanisius.nl
Administratie: Jolanda van der Post administratie@petruscanisius.nl