Stel cookie voorkeur in

Team

 

Groepsbezetting 2019/2020

Groep 1-2A         Hetty Faber (ma t/m do) en Claire van Leeuwen (vrij)
Mail                      Hettyf@petruscanisius.nl en Clairel@petruscanisius.nl
Groep 1-2B         Brenda Stolp (ma t/m wo) en Pauline Verstoep (do en vrij)
Mail                      
Brendas@petruscanisius.nl en Paulinev@petruscanisius.nl
Groep 1-2C         Susan van de Berg (ma) en Aletta Fabritius (di t/m vrij) 
Mail                      
Susanb@petruscanisius.nl en Alettaf@petruscanisius.nl
Groep 3                Karin de Bruin (ma t/m wo) en Petra Schrijver (do en vrij)
Mail                     
Karinb@petruscanisius.nl en Petras@petruscanisius.nl
Groep 4               Eline de Bruijn (ma t/m wo) en Maaike Roeffen (do en vrij)
Mail                     
Elineb@petruscanisius.nl en Maaiker@petruscanisius.nl 
Groep 5               Marion van Herp (ma t/m do) en Susan van den Berg (vrij)
Mail                     
Marionh@petruscanisius.nl en Susanb@petruscanisius.nl
Groep 6               Nienke van Dijk (ma t/m vrij)
Mail                     
Nienked@petruscanisius.nl
Groep 7               Jasper van der Sant (ma t/m vrij)
Mail                     
Jaspers@petruscanisius.nl
Groep 8               Vanessa Kersten-Peppinck (ma en di) en Sanne Oosterhout (wo t/m vrij)
Mail                     
Vanessak@petruscanisius.nl en Sanneo@petruscanisius.nl

 

School Management Team: 
Jeroen Claassen (directeur), mail: Jeroenc@petruscanisius.nl
Eline de Bruijn (Onderbouw), mail: Elineb@petruscanisius.nl
Vanessa Kersten-Peppinck (Bovenbouw) Vanessak@petruscanisius.nl

Intern begeleider:
Danielle Neggers (di-do) Daniellen@petruscanisius.nl

Ondersteuning in de school:
Gymleerkracht: Wouter van den Brink (di en do) Wouterb@petruscanisius.nl
Lerarenondersteuner: Noortje Ongkiehong (ma-di-do) Noortjeo@petruscanisius.nl
Conciërge: Jolanda van der Post: jolandap@petruscanisius.nl
Administratie: Jolanda van der Post administratie@petruscanisius.nl
Ondersteuning: Seher Kelesoglu (alle ochtenden) Seherk@petruscanisius.nl